International Center for Quality Certification - ICQC
Skolas 63-19 , Jūrmala, Latvija, LV-2016
Латвия +371 203 99 443 Украина +38 (095) 615-84-15
Данный сайт является информационным, официальной страницей SIA "International Center for Quality Certification - ICQC" является www.icqc.lv

Ориентировочно 20-21 мая 2019 года, в Украине, состоится семинар по оценке соответствия для Европейского союза.

Кроме Директивы 2014/34/ЕС по оборудованию и системам предназначенным для работы в потенциально взрывоопасной среде, будут рассматриваться процедуры оценки соответствия для машиностроительной продукции, электробезопасность и электромагнитная совместимость.

По Директивам 2006/42/ЕС, 2014/30/ЕС и 2014/35/ЕС на ваши вопросы ответит технический директор нашего нотифицированного органа Владимир Гинглятт.

Шановні колеги!

ТОВ «СЕРТІС-ЦІЕНТР», як орган з оцінки відповідності та секретаріат ТК 187 «Вибухозахищене обладнання» сумісно з партнерами повідомляє о проведенні Семінару стосовно питань «Вибухозахищене обладнання» який пройде у травні поточного року у м. Біла Церква або м. Київ.

На семінарі будуть розглянуті питаня виробництва та введення в обіг вибухозахищеного обладнання у відповідності до вимог діючого законодавства України.

До участі у семінарі запрошуються як виробники вибухозахищеного обладнання так і оператори ринку вищезазначеної продукції, адже окрім загальних питань конструювання обладнання згідно із діючими стандартами буде розглянуто низку питань стосовно забезпечення якості виробництва, введення в обіг, а також і для організацій, що експлуатують таке обладнання, так як ми плануємо до обговорення проблеми, що виникають при експлуатації щодо забезпечення вибухозахисту.

Також радимо прийняти участь у заході постачальникам (імпортерам) – для пояснення питань процедур оцінки відповідності, взаємодії із виробниками, необхідних документів, тощо, а також експортно-орієнтованим підприємствам, обладнання яких експортується до країн ЄС та має відповідати Директивам ЄС.

Орієнтовна програма семінару додається. Програма розрахована на два дні, але в разі, якщо буде достатня кількість бажаючих, є можливість запросити додаткових фахівців на третій день для обговорення питань стосовно наступних регламентів:

  • Технічного регламенту з електромагнітної сумісності обладнання
  • Технічного регламенту простих посудин високого тиску
  • Технічного регламенту безпеки машин
  • Метрологічного забезпечення виробництва в умовах сьогодення та питань, стосовно необхідності оформлення Дозволів на застосування або експлуатацію обладнання підвищеної небезпеки.

Точну дату, місце проведення та вартість будуть оголошені після повної обробки інформації від запрошених осіб та гостей конференції.

Будь які запитання та пропозиції можна висловити за електронною адресою:  secretary@sertis.com.ua

або за телефонами:

(+38) 0456-381-700; (+38) 095-092-76-08; (+38) 067-620-97-09;

Виражаємо Вам свою повагу та дуже сподіваємось на Вашу зацікавленість, а також просимо підтвердити Вашу участь у Семінарі, і заповнити опитувальний лист, який додається до

листа запрошення.

Директор ТОВ «СЕРТІС-ЦЕНТР»

Голова ТК 187 Меженков К.В.

План семинара (скачать) Опросный лист (скачать)

Центр сертификации